Tüm Haberler

LHÜ Tezli Yüksek Lisans Programları başvuruları başladı


Toksikoloji

Lokman Hekim Üniversitesi bünyesinde açılan Farmasötik Toksikoloji Tezli Yüksek Lisans ile İlaç Araştırma Geliştirme Çalışmaları Tezli Yüksek Lisans Programları 2019-2020 Güz Dönemi başvuruları başlamıştır.

Detaylı bilgi: www.lokmanhekim.edu.tr

Tel: 444 8 548; E-posta: [email protected]

Yeni kitabımız yayınlandı


Olağanüstü kitap

Olağanüstü Durumlarda İlaç ve Eczacılık Hizmetleri kitabımız, Türk Eczacıları Birliği Eczacılık Akademisi yayını olarak Aralık 2018'de yayınlanmıştır. Kitabımızın, ülkemizde de sıklıkla karşılaşabildiğimiz olağanüstü durumlarda ilaç ve eczacılık alanında daha bilinçli ve koordine bir şekilde hizmet sunulabilmesi için yol gösterici olabilmesini diliyoruz.  

Kitap, Türk Eczacıları Birliğinden ücretsiz temin edilebilir. 

Yeni araştırma makalemiz yayınlandı


Regulatory-Toxicology-Pharmacology

"Evaluation of skin irritation potentials of different cosmetic products in Turkish market by reconstructed human epidermis model" isimli araştırma makalemiz Regulatory Toxicology and Pharmacology dergisinde yayınlanmıştır.

Fitovizyon 2018


Fitovizyon-2018

2. Fitovizyon, Aromaterapi, Apiterapi ve Kozmetikte Yenilikler Kongresi İstanbul'da yaklaşık 700 kişinin katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

Lokman Hekim Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Toksikoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Belma Gümüşel de 'davetli konuşmacı olarak katıldığı kongrede  'Kozmetiklerde Bitkisel Bileşenler ve Güvenlilik' başlıklı bir sunum yapmıştır. 

Tüm Haberler

Yandex.Metrica